Rychlý kontakt: +420 602 444 830 | email: info@sanitred.eu |

O nás

Úvod»Úvod»O nás

FAILURE IS NOT AN OPTION

Přijímáme závazek “Failure is not an option!”. Každý projekt, do kterého se pustíme, dotáhneme do úspěšného konce.

Naše filosofie a hlavní cíle

Jsme přesvědčeni, že máme vynikající produkty! Zvláště základní produktová řada Sanitred dle našeho mínění nemá ve světě odpovídající konkurenci a my se v kvalitativních parametrech velmi rádi poměříme s jakýmkoli konkurenčním výrobkem. Naše produkty mají za sebou téměř 30 let praktického testování v reálných a tvrdě konkurenčních podmínkách (USA), a proto na naše projekty můžeme poskytnout dlouholetou záruku bez toho, že bychom se obávali neúspěchu. Budujeme seriózní organizaci a naším cílem není rychlý zisk. Projekty připravujeme svědomitě a svoji práci děláme dobře. Nevyhledáváme lehké projekty – dělá nám radost se pustit do projektů, o kterých náš zákazník říká, že v nich dosud nikdo neuspěl. Zvláště nám pak dělá radost, že se ještě nestalo, abychom neuspěli v projektu, do kterého jsme se pustili! Nejsme a nikdy nebudeme nejlevnější. Nepodbízíme se nízkou cenou. Nabízíme nejvyšší kvalitu za cenu srovnatelnou s řešeními, která nabízejí výrazně horší parametry. Věříme, že v hydroizolaci jsme nejlepší! Pokud si to někdo troufá zpochybnit, pak ať se s naším řešením poměří! Kdy byste se měli stát naším zákazníkem? – Pokud chcete svůj projekt/problém vyřešit jednou provždy. Kdy byste o nás naopak uvažovat příliš neměli? – Když je vaším cílem nalezení (krátkodobě) nejlevnějšího řešení a když rádi s vaším dodavatelem setrváváte v plodné diskusi nad reklamacemi vašeho díla. Hledáme seriózní, spolehlivé partnerské firmy – aplikátory, takové firmy, které budou ochotny sdílet naši filozofii. Aplikátory podporujeme aktivním marketingem a poskytujeme jim pravidelná školení. Výhodnou spolupráci, informační servis a expertní podporu nabízíme i architektonickým firmám. Naše produkty nabízíme i stavebním firmám, které by je chtěly použít ve svých vlastních realizačních projektech.

Základ našeho týmu tvoří zkušení lidé se vzděláním a dlouholetou praxí v managementu a stavebnictví. Tito jsou pak doplněni mladými lidmi s vysokoškolským vzděláním v architektuře, stavebnictví a obchodu. Naše základní produktová řada nabízí prakticky dokonalé, všestranné a téměř věčné řešení hydroizolace. Naše dekorativní produktová řada nabízí širokou paletu finálních řešení a to bez jakýchkoli kompromisů v kvalitě.

Spolupracujeme

Stavoplast KL

Po více než roční úspěšné spolupráci jsme se rozhodli, že naším hlavním odborným partnerem, generálním aplikátorem produktů řady Sani - Tred, školitelem a supervizorem projektů, se stane společnost Stavoplast KL se sídlem ve Stachách, v malebném koutě Šumavy. Společnost Stavoplast KL s námi sdílí obdobnou filozofii podnikání a je známa tím, že ve všem, co dělá, odvádí špičkovou práci. Současně se jedná o společnost, která je aktivní a neustále pracuje na zkvalitňování svých služeb. Jako součát tohoto také před několika lety vybudovala vlastní Školicí centrum (web odkaz na školicí centrum?), které by nyní mělo sloužit k teoretickým i praktickým školením našich obchodních partnerů (zejména architektů a aplikátorů). Současně nás těší, že společnost Stavoplast KL přijala také roli Supervizora projektů, tedy roli, kdy bude našim partnerům poskytovat odborný dohled a konzultace v projektech, které toto budou vyžadovat.