Rychlý kontakt: +420 602 444 830 | email: info@sanitred.eu |

Portfolio

Úvod»portfolio»FOR ARCH 2017

FOR ARCH 2017

Podrobnosti o projektu

Ve dnech 19. 9. až 23. 9. 2017 jsme se zúčastnili stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze v Letňanech. Tímto bych chtěla poděkovat mým kolegům, kteří byli k dispozici našim zákazníkům po celou dobu veletrhu. Také děkujeme návštěvníkům  a našim hostům za účast a věříme, že jsme byli schopni zodpovědět všechny položené dotazy.

Řada lidí se na nás obracela s dotazy ohledně izolací spodních staveb, zatékání balkónů či teras, kotvení zábradlí do narušených konstrukcí, řešili jsme povrchy v garážích či dvorech, izolaci i dekory podlah a dalších konstrukcích z OSB desek, ale také retenci dešťové vody v jímkách, specializované provozy kotelen, čističek odpadních vod, sušiček dřeva, vodních elektráren, malého lihovaru, kádě na kvašení zelí a mnoho dalšího.

Řada firem i řemeslníků z celé republiky projevila zájem o spolupráci, pro tyto subjekty organizujeme detailní školení, a jsme připraveni pomoci jim řešit jednotlivé unikátní požadavky, se kterými se v praxi setkávají. Na webu a našem FB již jsou vypsány termíny školení.

Děkujeme všem, kteří navštívili naši expozici, vaše dotazy byly pro nás inspirací a utvrzením, že    SANI-TRED je jedinečným výrobkem, který má obrovskou škálu využití.

Tým SANI–TRED.

  • 2017