Rychlý kontakt: +420 602 444 830 | email: info@sanitred.eu |

Aktuality, příspěvky, novinky, informace

Úvod»Aktuality»Oprava terasy rodinného domu

Oprava terasy rodinného domu

Dešťová voda nemohla díky nerovnostem a nedokonalému vyspádování podkladového betonu pod finální zámkovou dlažbou dokonale odtékat. Vznikaly louže, ze kterých se voda vsakovala do cihlové zdi a vlhkost pak uvnitř domu tvořila na malbách sanitrové mapy.

V přípravné fázi práce jsme dočasně odstranili zámkovou dlažbu. Podkladový beton jsme dokonale očistili a vysušili a poté aplikovali první vrstvu Permaflexu. Kouty a dilatace jsme dokonale vytmelili směsí LRB-TAV. Finální vrstva Permaflexu následovala druhý den, přičemž před tímto nátěrem bylo třeba z první vrstvy dokonale odstranit přes noc vysráženou mastnotu. Po zaschnutí nátěru byla pak následně vrácena zámková dlažba na původní místo.

Napsal:

Rozhodli jsme se zachovat originální heslo našeho amerického dodavatele říkající, že „selhání či neúspěch nejsou možnou alternativou“ Přijímáme závazek, že každý projekt, do kterého se pustíme, dotáhneme do úspěšného konce! Základ našeho týmu tvoří zkušení lidé se vzděláním a dlouholetou praxí v managementu a stavebnictví. Tito jsou pak doplněni mladými lidmi s vysokoškolským vzděláním v architektuře, stavebnictví a obchodu. Naše základní produktová řada nabízí prakticky dokonalé, všestranné a téměř věčné řešení hydroizolace. Naše dekorativní produktová řada nabízí širokou paletu finálních řešení a to bez jakýchkoli kompromisů v kvalitě.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..