Rychlý kontakt: +420 602 444 830 | email: info@sanitred.eu |

Aktuality, příspěvky, novinky, informace

Úvod»Aktuality»Oprava podlahy v potravinářském závodě

Oprava podlahy v potravinářském závodě

V rámci rozsáhlejších projektů prováděných v tomto potravinářském závodě jsme se pustili i do opravy relativně malé plochy v místnosti, kde je podlaha řešena čedičovou dlažbou. V opravovaném místě původní čedičová dlažba chybí a tento prostor byl v minulosti opakovaně vyspravován betonovými záplatami. Naše oprava je jednak trvalá a jednak jak opticky, tak funkčně odpovídá danému prostoru.

V přípravné fázi byl vybourán nesoudržný beton. Vzniklý prostor byl v zájmu rozumných nákladů vyplněn rychleschnoucí betonovou směsí. Druhý den jsme překontrolovali, zda je povrch betonové směsi dokonale čistý a suchý a poté jsme aplikovali první nátěr Permaflexu. V další fázi jsme vyplnili okraje sanovaného prostoru směsí LRB-TAV a následoval druhý nátěr Permaflexem doplněný o vsyp zvolené gumové protiskluzné drti. Po několika dalších hodinách jsme aplikovali finální vrstvu Permaflexu . Na závěr bylo místo práce dokonale očištěno a dílo předáno investorovi.

Napsal:

Rozhodli jsme se zachovat originální heslo našeho amerického dodavatele říkající, že „selhání či neúspěch nejsou možnou alternativou“ Přijímáme závazek, že každý projekt, do kterého se pustíme, dotáhneme do úspěšného konce! Základ našeho týmu tvoří zkušení lidé se vzděláním a dlouholetou praxí v managementu a stavebnictví. Tito jsou pak doplněni mladými lidmi s vysokoškolským vzděláním v architektuře, stavebnictví a obchodu. Naše základní produktová řada nabízí prakticky dokonalé, všestranné a téměř věčné řešení hydroizolace. Naše dekorativní produktová řada nabízí širokou paletu finálních řešení a to bez jakýchkoli kompromisů v kvalitě.