Rychlý kontakt: +420 602 444 830 | email: info@sanitred.eu |

Zvířata

Úvod»Aplikace»Zvířata

Zvířata

 • Zoologické zahrady – široké možnosti použití, nátěry jsou neškodné, lehce omyvatelné a splňují i další náročné požadavky na prostory určené pro zvířata.
  • Hydroizolace a utěsnění prostředí pro primáty
  • Podlahové systémy pro zvířata, pštrosy, velké kočky, medvědy atd.
 • Veterinární prostory – široké spektrum použití
  • Psí kotce u veterinářů
 • Útulky pro domácí zvířata
 • Akvária – komerční i domácí, utěsnění, ochranné nátěry
  • Akvakultura (nádrže na ryby), ocel, beton, nátěry z vnitřní i vnější strany
 • Popis a aplikace
 • Při každém nanášení hydroizolace na vnitřní podlahu nebo venkovní plochu, kde je zapotřebí zadržování hydrostatického tlaku z opačné strany, je velmi důležité odstranit všechny staré nátěry, penetrační nátěry, hydroizolační prostředky atd. tak, aby výrobky SANI-TRED mohly proniknout k původním povrchům a spojit se s nimi. Skutečnost, že výrobky SANI-TRED mají schopnost zadržovat hydrostatický tlak z opačné strany, mohou považovat za spornou pouze ti, kteří se rozhodli zůstat neinformovaní.

 • Obrázky a videa
 • Dokumenty ke stažení
 • Připravujeme

  Ukázky

  Plochy v prostředí pro zvířata

  Podlahy v ZOO, v chovných stanicích, plochy v prostředí pro zvířata

  zvirata-obr-1

  Eliminuje odřeniny na nohou a jiných částech těla.

  zvirata-obr-2

  Běžci: podlahy v klecích pro pštrosy, emu, Rhea Cassowary, exotické ptactvo, povrchy zdí pro papoušky, ary atd., aligátory, krokodýly, delfinárium, akvária, prostředí pro hady, ještěrky, šneky, vyžadující 100 % relativní vlhkost!

  zvirata-obr-3

  Žádná zvířata nejsou příliš velká na to, aby neocenila měkkou pružnost ploch v prostředí pro zvířata!

  Výrobky SANI-TRED jsou používány na podlahy v chovných stanicích a na jakékoli plochy v prostředí pro zvířata po celém světě déle než 16 let. Neuvěřitelná odolnost spolu s možností snadného čištění a s tím, že jsou zcela nepropustné pro vodu, netoxické, bez zápachu, nejsou nebezpečné, jsou ohnivzdorné, neodírají jemné nohy mladých zvířat, a přesto jsou protiskluzné, dodává systému SANI-TRED dokonalou kombinaci vlastností vhodných pro zajištění měkké ochrany nohou před tvrdou a odírající betonovou podlahou nebo plochou jak u velmi mladých zvířat, tak i u plně dospělých velkých zvířat, jako je nosorožec nebo slon!

  Odborné nanášení stříkáním

  Technologicky špičkové systémy nanášení produktů Sani-Tred

  Metoda nanášení systému SANI-TRED stříkáním s podporou vzduchu nabízí hospodárnost zařízení a údržby vzhledem k dynamice vysokého objemu kapaliny pod nízkým tlakem, umožňující použití některého z nejmenších dostupných pístových čerpadel na nátěrové hmoty a výměnu pouze hadice a stříkací pistole. Regulace rozprašování s plynule měnitelným objemem vzduchu a regulace kapaliny související s pistolí a tryskou SANI-TRED zajišťuje lepší kontrolu nad bezvzduchovým stříkáním tím, že jsou možné různé velikosti stříkaných povrchů a různé typy stříkání na tyto povrchy s jednoduše nastavitelnou rychlostí, což také snižuje množství ztrát. Při nanášení stříkáním s podporou vzduchu je kapalina zčásti rozprašována speciální špičkou trysky, podobnou bezvzduchovému systému, případně potom malá množství stlačeného vzduchu z čela nebo rohů trysky rozmělňují výsledné kapky na jemnější kapičky. Vzor stříkání je podobný vzoru běžného systému nanášení nátěrové hmoty stříkací pistolí s tlakovou nádobou nebo stříkací pistolí s nádobkou. Vzhledem k tomu, že tlak rozprašovacího vzduchu je poměrně nízký, výsledný vzor na povrchu stříkaném systémem SANI-TRED vzniklý nanášením stříkáním je jemný. Výsledkem toho je jemná povrchová úprava blížící se úpravě dosahované rozprašováním běžnou pistolí s nádobkou na stlačený vzduch, ale s účinností přenosu mnohonásobně vyšší než při běžném rozprašování bezvzduchovým systémem.

  STŘÍKANÝ ŠTUK Z TEKUTÉ KAUČUKOVÉ HMOTY SANI-TRED

  vsechny-apl-obr-1

  vsechny-apl-obr-2

  vsechny-apl-obr-3

  vsechny-apl-obr-4